Показано 1–10 із 35

Show sidebar

Кігурумі для дорослих
Слово кігурумі з японської перекладається як «ростовая лялька». В Японії так називали костюми кігурумі в яких виступали артисти. На сьогоднішній день це слово позначає дорослі або дитячі піжами або домашні костюми, виконані у вигляді казкових або мультиплікаційних героїв, звірів, героїв з коміксів. Плюшеві піжами кігурумі оснащені найдрібнішими деталями: лапами, хвостами, вухами і будь-яка дитина або дорослий може перетвориться на свого улюбленого героя. Кігурумі для дорослих стали невід'ємним трендом в домашньому одязі у всьому світі.
Особливості піжами кігурумі для дорослих
Домашня піжама кігурумі за останнє десятиліття стала дуже поширена серед усіх верств населення – від школярів, студентів та батьків маленьких дітей до серйозних бізнесменів. Адже це так прекрасно розслабиться після важкого трудового дня в теплій, затишній, вільної піжамі, виконаної у вигляді улюблених героїв або звірків.

Незвичайна піжама сліп для дорослих зроблена з дуже м'якого сучасного матеріалу велсофт і оснащена гудзиками або блискавками, що дозволяє не знімати цілком піжаму під час походу в туалет.

Всі піжами кігурумі оснащені дуже яскравою деталлю – капюшоном у вигляді голови звірятка або героя з мультика. При цьому у всіх кігурумі є інші декоративні елементи (в залежності від обраного персонажа). Незважаючи на те, що придумана була доросла піжама – сліп для будинку, можна зустріти багатьох неординарних особистостей, які мають їх по місту. Це яскраво і піднімає оточуючим настрій. Часто в кігурумі можна побачити любителів зимового спорту, це дуже привертає увагу і заряджає позитивом.
Переваги кігурумі для дорослих
якісний матеріал, який не вимагає прасування
зручність ручного прання (кігурумі легко стираються і при ручного прання якість виробу збережеться на довгі роки)
можна одягати і на одяг і на тіло
Мягкий матеріал (фліс або велсофт) який зігріває при цьому дає тілу дихати.
Купити кігурумі для дорослих
У нашому інтернет магазині ви можете купити недорого кігурумі для дорослих в Україні за доступною ціною і насолоджуватися яскравими образами і комфортом.