Головна Сторінка » Кігурумі для дорослих

Показано 1–10 із 35

Show sidebar

Кігурумі Панда

750 грн. 650 грн.

Кігурумі Зоряний Єдиноріг

850 грн. 720 грн.

Кігурумі Стіч

720 грн. 620 грн.

Кігурумі Лемур

880 грн. 780 грн.

Кігурумі Динозавр

800 грн. 680 грн.

Кігурумі Єнот

880 грн. 780 грн.

Кігурумі Скелет

900 грн. 800 грн.

Кігурумі Сова

800 грн. 680 грн.

Кігурумі Жираф

850 грн. 750 грн.

Кігурумі Міньйон

850 грн. 750 грн.

Кігурумі для дорослих

Слово кігурумі з японської перекладається як «ростовая лялька». В Японії так називали костюми кігурумі в яких виступали артисти. На сьогоднішній день це слово позначає дорослі або дитячі піжами або домашні костюми, виконані у вигляді казкових або мультиплікаційних героїв, звірів, героїв з коміксів. Плюшеві піжами кігурумі оснащені найдрібнішими деталями: лапами, хвостами, вухами і будь-яка дитина або дорослий може перетвориться на свого улюбленого героя. Кігурумі для дорослих стали невід’ємним трендом в домашньому одязі у всьому світі.

Особливості піжами кігурумі для дорослих

Домашня піжама кігурумі за останнє десятиліття стала дуже поширена серед усіх верств населення – від школярів, студентів та батьків маленьких дітей до серйозних бізнесменів. Адже це так прекрасно розслабиться після важкого трудового дня в теплій, затишній, вільної піжамі, виконаної у вигляді улюблених героїв або звірків.

Незвичайна піжама сліп для дорослих зроблена з дуже м’якого сучасного матеріалу велсофт і оснащена гудзиками або блискавками, що дозволяє не знімати цілком піжаму під час походу в туалет.

Всі піжами кігурумі оснащені дуже яскравою деталлю – капюшоном у вигляді голови звірятка або героя з мультика. При цьому у всіх кігурумі є інші декоративні елементи (в залежності від обраного персонажа). Незважаючи на те, що придумана була доросла піжама – сліп для будинку, можна зустріти багатьох неординарних особистостей, які мають їх по місту. Це яскраво і піднімає оточуючим настрій. Часто в кігурумі можна побачити любителів зимового спорту, це дуже привертає увагу і заряджає позитивом.

Переваги кігурумі для дорослих

  • Якісний матеріал, який не вимагає прасування
  • Зручність ручного прання (кігурумі легко стираються і при ручного прання якість виробу збережеться на довгі роки)
  • можна одягати і на одяг і на тіло
  • Мягкий матеріал (фліс або велсофт) який зігріває при цьому дає тілу дихати.

Купити кігурумі для дорослих

У нашому інтернет магазині ви можете купити недорого кігурумі для дорослих в Україні за доступною ціною і насолоджуватися яскравими образами і комфортом.

Ви можете придбати піжаму кігурумі для чоловіків і кігурумі для жінок

Питання про кігурумі для дорослих

✅ Які бувають розміри кігурумі для дорослих?

Піжами кігурумі для дорослих бувають в 4 розмірах: S (150-160 см), M (160-170 см), L (170-180 см) і XL (180-190 + см)

✅ Чому Кігурумі так називається?

У давні часи в Японії артисти виступали в костюмах які називали - Кігурумі. Сьогодні це стало модною домашньої одягом доступною кожному.

✅ Скільки коштує Кігурумі для дорослих?

Вартість піжами кігурумі для дорослих залежить від моделі і розміру. Подивитися всі ціни можна в нашому інтернет магазині.